Ubezpieczenia

Wyjeżdżasz na wakacje, do pracy lub planujesz podróż innego rodzaju?

Masz samochód, mieszkanie lub inną nieruchomość.

Nie chcesz martwić się o bezpieczeństwo swoje i najbliższych podczas pobytu w kraju lub za granicą?

Od teraz, poza wysokiej jakości usługami w zakresie tłumaczeń mamy również możliwość zaoferowania państwu, we współpracy z renomowaną firmą PZU, usługi w zakresie ubezpieczeń. Oferta obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne i wiele innych.

Jeśli aktualnie lub w przyszłości ktoś z Państwa firmy, rodziny lub znajomych będzie miał potrzebę ubezpieczyć samochód, mieszkanie lub zawrzeć ubezpieczenie zdrowotne lub inne, zapraszamy do kontaktu z nami.

Mogą państwo skorzystać między innymi z ubezpieczenia na czas podróży PZU Wojażer, ochrony nieruchomości PZU Dom i pojazdów PZU Auto – oferujemy kompleksową ochronę i gwarantujemy korzystne ceny.

Mamy nadzieję i z naszej strony jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby oprócz profesjonalnych usług językowych zapewnić Państwu równie fachową, korzystną i sprawną obsługę w zakresie ubezpieczeń.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Toruniu lub kontakt na dane podane w zakładce Kontakt.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.btr24.pl lub www.tlumaczenia.torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityce Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie