Więcej niż słowa – Beyond words!

Witamy serdecznie na stronie Biura Tłumaczeń Rubikon.

Biuro Tłumaczeń Rubikon prowadzi tłumacz przysięgły języka angielskiego Marcin Nastarzewski. Biuro zrzesza tłumaczy, w tym tłumaczy przysięgłych i tłumaczy specjalistycznych różnych języków działających na rynku usług tłumaczeniowych od wielu lat i ma na celu zapewnienie przedsiębiorcom i osobom prywatnym profesjonalnej i szybkiej obsługi w zakresie tłumaczeń. Bezustannie poszerzając zakres swojej działalności, współpracujemy z tłumaczami o sprawdzonych umiejętnościach i o dużym doświadczeniu zawodowym, którzy mogą zapewnić wysoki poziom świadczonych usług.


W ramach usług tłumaczeniowych oferujemy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) i zwykłe z zakresu między innymi takich języków, jak angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, holenderski. Więcej informacji na temat języków w jakich wykonujemy tłumaczenia znajdą państwo w zakładce Oferta. Podejmujemy się tłumaczenia różnego rodzaju materiałów takich jak teksty prawnicze, teksty ekonomiczne, teksty techniczne, teksty naukowe oraz teksty biznesowe. Przekładamy na i z języków obcych artykuły naukowe, korespondencję handlową, zaświadczenia, świadectwa, dyplomy, certyfikaty, sprawozdania finansowe, bilanse, dokumenty sądowe i notarialne, teksty reklamowe, strony www. Oferujemy także tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas spotkań, szkoleń, konferencji, narad, zgromadzeń wspólników, sporządzania aktów notarialnych, itp.

Poza wysokiej jakości usługami w zakresie tłumaczeń mamy również możliwość zaoferowania państwu, we współpracy z renomowaną firmą PZU, usługi w zakresie ubezpieczeń. Oferta obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne i wiele innych. Więcej w zakładce Ubezpieczenia.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.btr24.pl lub www.tlumaczenia.torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityce Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie