WycenaJedną chwilę!

Tłumaczenia pisemne

- tłumaczenia przysięgłe - jednostka rozliczeniowa to strona o objętości 1125 znaków ze spacjami w finalnej wersji gotowego tłumaczenia.
- tłumaczenia zwykłe - jednostka rozliczeniowa to strona o objętości 1800 znaków ze spacjami w finalnej wersji gotowego tłumaczenia.

Ze wzglądu na zróżnicowanie cen w zależności od języka, tematyki oraz objętości dokumentów szczegółowe informacje dotyczące wyceny za tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w poszczególnych językach można uzyskać poprzez kontakt z naszym biurem na numer tel. (56) 620 00 08 lub na mail biuro@tlumaczenia.torun.pl lub biuro@btr24.pl. Zachęcamy państwa do przesłania plików tekstowych lub skanów dokumentów na mail do niezobowiązującej wyceny.


Tłumaczenia ustne

Wykonujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Jednostką rozliczeniową w przypadku tłumaczeń ustnych jest 1 godzina pracy tłumacza. Cena uzależniona jest od czasu trwania, miejsca usługi, liczby zaangażowanych tłumaczy oraz języka w którym tłumaczenie jest wykonywane.

Szczegółowe informacje na temat wyceny można uzyskać poprzez kontakt z naszym biurem na numer tel. (56) 620 00 08 lub na mail biuro@tlumaczenia.torun.pl lub biuro@btr24.pl. Zachęcamy państwa do przesłania do nas na mail do niezobowiązującej wyceny zapytania na temat tłumaczenia ustnego z podaniem tematyki, czasu trwania, języka oraz miejsca świadczenia usługi.


Dostarczenie i zwrot dokumentów
Materiały do tłumaczenia mogą być dostarczane pocztą elektroniczną, faksem, na dyskietce, płycie CD lub w wersji papierowej. Przetłumaczony tekst może być w takiej samej formie przekazany Klientowi.

Termin realizacji
Termin realizacji ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem w chwili przyjmowania zlecenia. Istnieje możliwość ekspresowej realizacji tłumaczenia. Wszystkie zlecenia przyjmowane są do realizacji po ustaleniu i zatwierdzeniu warunków z klientem.

BTR jest płatnikiem VAT i za wykonane usługi wystawia faktury doliczając do cen podatek 23% VAT.

Więcej na temat cen patrz zakładka Promocje

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.btr24.pl lub www.tlumaczenia.torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityce Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie