PromocjeOdbieraj rabaty i prezenty

W przypadku stałej współpracy z naszym biurem lub realizacji większych zleceń istnieje możliwość otrzymania rabatu i indywidualnej negocjacji cen. BTR oferuje również szereg promocji.

Rabat za kontynuację lub rekomendację

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych. Po realizacji dowolnego zlecenia klient indywidualny otrzymuje kupon rabatowy do wykorzystania przy kolejnym zleceniu lub do przekazania znajomym. Wielkość rabatu na kuponie przekazanym klientowi uzależniona jest od wielkości zrealizowanego zlecenia i wygląda następująco:

  • rabat 5% od wyceny nowego zlecenia – zrealizowane zlecenie od 300 do 500 zł netto
  • rabat 7% od wyceny nowego zlecenia – zrealizowane zlecenie od 501 do 999 zł netto
  • rabat 10% od wyceny nowego zlecenia – zrealizowane zlecenie od 1000 zł netto

Dokumenty samochodowe – co 10 gratis

Oferta skierowana do osób prywatnych i firm regularnie wykonujących tłumaczenia dokumentów samochodowych. Każdy dziesiąty komplet samochodowy gratis. Oferta dotyczy kompletów samochodowych we wszystkich językach. Uwaga: rozliczenie na zasadzie przedpłaty.


Rabat dla firm

5% wartości netto wszystkich zleceń (faktura zbiorcza lub suma poszczególnych faktur) z danego miesiąca odliczane jest od wartości netto zleceń z kolejnego miesiąca. Rabat niewykorzystany w miesiącu, w którym przysługuje nie przechodzi na miesiąc kolejny. Każde kolejne 5% rabatu obliczane jest od kwoty pomniejszonej o rabat z poprzedniego miesiąca. Oferta dotyczy klientów objętych standardowym aktualnie obowiązującym cennikiem.


Rabat dla stałych klientów

Klienci regularnie zlecający tłumaczenia po 10 zleceniach lub przekroczeniu kwoty 5000 zł netto mogą otrzymać propozycję obniżki cen na okres jednego roku względem aktualnie obowiązującego cennika.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.btr24.pl lub www.tlumaczenia.torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityce Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie